Vyrams apie moteriškus papuošalus (by Feja)

Posted by KitokiaFeja on 14 Rgs 2010

Kaip išrinkti moteriai papuošalą? Kokio dydžio? Kokios spalvos?  Tai dažnas klausimas sukirbantis vyro galvoje. Pabandysiu papasakoti.

(Straipsnis subalansuotas vyrams, bet tinka ir moterims)

Pirmas būdas.
Jum nereikia būti mados profesionalais norint išrinkti papuošalą moteriai. Stebėkite.
1. Kokius papuošalus Jūsų moteris apskritai nešioja? Jei padovanosite apyrankę, o ji nešioja tik auskarus.. tikimybė nedidelė, jog tai taps jos mėgiamiausiu papuošalu.
2. Kaip atrodo jos mėgstamiausi papuošalai? Dažna moteris savo lobių skrynelėje slepia papuošalus visiem gyvenimo atvejam.. nuo vestuvių iki laidotovių, įskaitant “dera prie visko ir visur”, bei deriniai prie mėgiamiausių rūbų. Egzistuoja moterų tipažas, kurios turi mėgiamus papuošalus ir su jais nesiskiria, bei nekeičia jų kitais. Bent jau nenori keisti. Tačiau net ir jos atradusios kažką, kas patinka dar labiau nei tai ką nešioja, atranda naują mėgiamą papuošalą. Moterys, kurios turi kokius nors labai mėgiamus papuošalus, turi ir keičiamus. Jei nesiskiria su auskarais, žiedu ir apyranke, tai dar nereiškia, jog nekeičia sagių (beje, jas kuo toliau tuo įdomiau pritaiko: nuo marškinių apykaklės susegimo iki rankinės ar batų puošybos).
   Pažiūrėkite kokių formų papuošalus moteris nešioja dažniausiai. Jei ji mėgsta auskarus ir žiedus su vingiuota bangele, jie smulkūs, tai ieškodamas naujo papuošalo jai ir pasirinkęs kitą bangelės versiją stipriai neprašausite. Savo praktikoje formas taikau prie moters veido. Papuošalo forma turi išpildyti veido formas, derėti prie plaukų spalvos, moters kūno sudėjimo. Bet tai jau atskiras mokslas.
   Pasižiūrėkite, kokio dydžio papuošalus nešioja. Mano akis (dirbanti su moterų gražinimu jau septinti metai) mato, ko reikia. Bet Jums, greičiausiai, dar reikia pasitreniruoti :) net ir pusė centimetro auskarų ilgyje turi įtakos tiks tas dizainas moteriai ar ne. Kai kuriom tinka tik siaurutės apyrankės, o kitom tik plačios ar iš stambių karoliukų.
   Pasižiūrėkite, kokias spalvas mėgsta Jūsų moteris. Mano praktika įrodo, kad net ir kelis metus su moterimi būdamas vyras dažnai nėra tikras, kokios moters mėgiamos spalvos :) Pažvelkite į jos garderobą - kokias spalvas dažniausiai nešioja, tokias vadinasi ir mėgsta. Pažvelkite ir į papuošalus, ar ten tik juoda/balta, ar yra ir spalvų?
3. Sujunkite visas aukštesniuose punktuose įgautas analizės žinias ir keliaukite ieškoti to, kas tamstos nuomone labiausiai tiks moteriai.
4. Neužmirškite nupirkti dėžutės. Nesvarbu kokia proga. Svarbu tai, kad mums patinka jausti dovanos atmosferą visada… kai matome mažutę dėžutę ir suprantame, kad bus kažkas gražaus.. lengvas jauduliukas atidarant.. ir  džiugesys. Mylim mes papuošalus.. labai mylim :)

Antras būdas: Atsiųskite 5 nuotraukas Fėjai (taip, taip.. man :) ) i laura.jankauskaite[ eta ]gmail.com . Iš bėdos gali būti ir mažiau. Aš apžiūrėsiu ir kūno sudėjimą, ir drabužių spalvas, ir veido formą. Paklausiu “Koks biudžetas?” ir “Ką kuriam?” (auskarus, apyrankę, sagę, pakabutį… viską?).  Kainos mano kūrybos kertelėje svyruoja nuo 20 iki 400 Lt. :) Pateiksiu tinkamiausius variantus ir jums tik reiks nuspręsti, kuris iš siūlomų variantų labiausiai jai tiks. Dažniausiai tiesiog peržiūriu nuotraukas ir sukuriu kai ką, kas skirta būtent jai ir niekam daugiau.  Iš manęs gausite papuošalą jau su dėžute. Tiesiog atsiimate ir dovanojate.
Siunčiu į visus Lietuvos miestus ir miesteliu. Taip pat į visas šalis, kur egzistuoja paštas.
Atsiskaityti galima atsiimant (grynais) Kaune, Banko pavedimu, Paypal.

Ne vien sau kurianti…
Fėja

Parduotuvė/galerija: www.fejos.lt

Kopijuoti viešai paskelbtą tekstinę, vaizdinę, garsinę ir kitokio pobūdžio medžiagą pateiktą šiame tinklapyje galima tik pridedant nuorodą į tinklapį (blogą).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

6 Responses to “Vyrams apie moteriškus papuošalus (by Feja)”

 1. silentium on Rugsėjis 14th, 2010 11:44

  Labai svarbią misiją atlieki, gerbiamoji :) Tikra Fėja. Ačiū tau labai. Tokių fėjų dėka stipriai turėtų šoktelti besišypsančių moterų skaičius :)Ir vyrams lengviau… :)

 2. KitokiaFeja on Rugsėjis 14th, 2010 12:22

  silentium, aciu :) Misija gal ir ne ypatingai svarbi, bet kurdama matau daug daug sypsenu ir gaudama zodzius “aciu uz pagalba”, suprantu, kad vyru giminiai issisprendzia ta mazute problemele “o ka dovanot?”
  Kai islaivinamas vyras nuo prievoles vaikscioti po parduotuves ir svarstyti “kas cia tiktu?”, daznai nudziugina sau svarbias moteris (ne tik mergina/zmona, bet ir seses, mama ir pan.) ir be progos :) .. turiu keleta tokiu nuolatiniu klientu..

 3. cinamonoKrautuvele on Rugsėjis 14th, 2010 17:22

  cha, ką tik mestelėjau brangiajam šito teksto nuorodą :D

 4. KitokiaFeja on Rugsėjis 14th, 2010 17:33

  :D

 5. Katė Ant Palangės on Spalis 2nd, 2010 14:34

  Savo srities meistrė Tu, Fėja, ir nė lašeliu ne mažiau… :)

 6. Stephanie Oakland on Gruodis 16th, 2011 16:19

  Useful article can i have your permision to translate into Punjabi for our sites viewers? Thanks

Leave a Reply