Pasaulio medis (medinis pakabukas)

Posted by KitokiaFeja on 05 Rgs 2010

Pasaulio medis - tai vienas svarbiausių simbolių tiek Baltiškoje, tiek pasaulio kultūroje. Lietuvoje mes jį vadiname pasaulio medžiu, bet pasaulis jį vadina gyvybės/gyvenimo medžiu.

Skersmuo 6cm, virvutės ilgis 49cm

Tai vienetinis kūrinys. Ranka piešiau ant apvalaus medinuko ir vėliau išdeginau. Tai vienas iš tų kūrinukų, kurių negalėjau nesukurti. Kartą grįžus namo apėmė toks stiprus noras nupiešti medį ant apvalaus pakabuko ir jį išdeginti, kad paišyti pradėjau net neprisėsdama prie būrelio darbų kuriuos reikėjo atlikti skubiai. Negalėjau nugalėti šio noro. Sėdau ir sukūriau. Deginant kilo poreikis atsitraukti, nes degiklis per nelyg įkaito, bet kažkoks keistas pojūtis neleido atsitraukti.  Vėliau visgi teko trumpam išjungti, nes buvo pavojus nusideginti rankas. Bet sėdėjau nekantraudama kaip vaikas, kuris žiūri į prieš nosį padėtą saldainį ir laukia, kada bus galima jį suvalgyti, vis pačiupinėdama “gal jau pakankamai atvėso, jog toliau galėčiau deginti?”. Taip ir neatsitraukiau, kol šis pakabukas neįgavo dabartinės formos.

Va taip jis atrodo iš antros pusės:

O taip atrodo ant mano rankelės:

Duoklę protėviams atiduodanti…
Fėja

Parduotuvėlė: www.fejos.lt

Kopijuoti viešai paskelbtą tekstinę, vaizdinę, garsinę ir kitokio pobūdžio medžiagą pateiktą šiame tinklapyje galima tik pridedant nuorodą į tinklapį (blogą).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

10 Responses to “Pasaulio medis (medinis pakabukas)”

 1. Apo on Rugsėjis 5th, 2010 09:13

  Jėzau, įsimylėjau šitą o.o

 2. Raminta on Rugsėjis 5th, 2010 10:32

  Nuostabus! Norėčiau tokio… :)

 3. KitokiaFeja on Rugsėjis 5th, 2010 13:31

  Aciu, visada labai malonu skaityti tokius atsiliepimus. Padeda islaikyti kurybini ikvepima :)

 4. Livi on Rugsėjis 5th, 2010 14:29

  wow… Koks grazus..

 5. ALGdas on Rugsėjis 5th, 2010 20:19

  Pakabukas gražus jau vien dėlto,kad tai p a s a u l i o!
  Gražus pakabukas , piešinys, ir tai gal dėlto, kad nupieštas vienu atsikvėpimu - su meile.

 6. GLUOSNIS on Rugsėjis 5th, 2010 22:57

  +1
  Gal tiksliau pavadinčiau tavo medį GYVYBĖS MEDŽIU, nes pasaulio medis vaizduojamas kitaip … O tavo išaugęs medis turi kaip ir žmogus augti darnoje, doroje … Jeigu bus kitaip, tavo medis negalės augti … Gyvybės medis turi simbolinę prasmę,jis jungia praeitį, dabartį ir ateitį.Žmogus - medyje, medis - žmoguje. Medis žmogaus gyvenime - visur ir visada … Sėkmės, gėrio, grožio, vilties ir tegul tavo kūrybinės svajonės įgauna sparnus … :)))

 7. Ievukas.. on Rugsėjis 11th, 2010 10:32

  Na, man tikrai labai patinka tavo darbai, bet manau, tau išeitų kažkas daug gražesnio, jei pabandytum sužaisti kontrastais, ne taip stipriai viską įkištum į rėmus, prie kiekvieno darbo įdėtum kažkokį slaptą dalykėlį: į paprastą rožinio stiklo pakabuką įspraustum iš vielos padarytą gėlytę, paprastą akmenėlio “pakabinima” apraizgytum vielute su pagrąžinimais, manau toks darbas būtų griebiantis už širdies ;)

 8. KitokiaFeja on Rugsėjis 11th, 2010 11:03

  Aciu visiem ir visom uz komentarus! Kaip sako paveiksliukas blogo desineje, jusu komentarai maitina mano bloga :) o tuo paciu ir mano kuryba..

  Ievukas-> va mano megiamiausias kurybinis skyrelis:
  http://www.fejos.lt/lt/index.php?cPath=53_61

  Ne visiem viela tinka ir patinka. O ir man ne visada su ja norisi dirbti :)

 9. Nakvišiukas on Rugsėjis 14th, 2010 02:16

  Koks didelis! :)

 10. KitokiaFeja on Rugsėjis 14th, 2010 02:35

  gi pasaulio :)

Leave a Reply